Warunki korzystania

Regulamin korzystania z serwisu Krytyka-Architektury

Krytyka-Architektury to serwis subskrypcyjny, zawierający treści o tematyce architektonicznej, wnętrzarskiej oraz budowlanej. Przekazywane treści są dostępne za pośrednictwem przeglądarki internetowej na komputerach oraz urządzeniach mobilnych. Niniejszy regulamin zawiera zasady korzystania z serwisu.

Krytyka-Architektury jest częścią Grupy Sztuki Architektury, której właścicielem jest KLAXON Communications Krzysztof Sołoducha.


KLAXON Communications Krzysztof Sołoducha


NIP: 5271028786
REGON: 011183153

Adres siedziby firmy:
ul. Olimpijska 7/6,
05-082 Latchorzew

Biuro obsługi klienta:
ul. Górczewska 216/lok.207
01-460 Warszawa

Członkostwo

1.1 Warunkiem korzystania z serwisu Krytyka-Architektury jest zakup abonamentu. Dostępne są 2 pakiety: roczny i 3-miesięczny. Szczegóły dotyczące cen znajdują się w zakładce cennik (https://krytyka-architektury.info/cennik/). W celu dokonania płatności należy skorzystać z funkcji szybkich płatności.
1.2 Subskrypcja trwa tak długo, na ile został wykupiony abonament. Po jego zakończeniu należy odnowić subskrypcję wybierając i opłacając odpowiedni pakiet na swoim koncie.
1.3 Aby wykupić abonament należy się zarejestrować w serwisie Krytyka-Architektury. Formularz rejestracji znajduje się w zakładce „Rejestracja” (https://krytyka-architektury.info/rejestracja/)

Treści

2.1 Serwis Krytyka-Architektury oferuje treści, przeznaczone wyłącznie do niekomercyjnego użytku osobistego i nie mogą być udostępniane innym osobom. W trakcie trwania abonamentu użytkownik ma nieograniczony dostęp do wszystkich treści w serwisie Krytyka-Architektury.
2.2 Użytkownik wraz z zakupem abonamentu nie uzyskuje żadnych praw ani udziałów do publikowanych treści.
2.3 Serwis Krytyka-Architektury jest na bieżąco uzupełniany o nowe treści.
2.4 Użytkownik zobowiązuje się nie rozpowszechniać treści zawartych w serwisie Krytyka-Architektury
2.5 Jakość obrazu oferowanych treści może różnić się od siebie. Jest to spowodowane różnymi metodami zbierania materiałów.

Obsługa klienta

3.1 W celu uzyskania dalszych informacji na temat działania naszego serwisu należy, zapraszamy do kontaktu. Informacje kontaktowe znajdują się w zakładce „kontakt” (https://krytyka-architektury.info/kontakt/)

Prawo do odstąpienia / reklamacji

4.1 Dokonując subskrypcji w serwisie Krytyka-architektury, użytkownik ma prawo zgłosić reklamacją lub odstąpić od umowy w terminie czternastu (14) dni od dnia otrzymania i zaakceptowania niniejszych warunków. Użytkownik ma możliwość żądania zwrotu kosztów, związanych z zakupem subskrypcji.

4.2 W celu dokonania reklamacji lub odstąpienia od umowy, należy wysłać wniosek na adres: krzysztof.soloducha@sztuka-architektury.pl. Dokument powinien zawierać dane konta, na którym został zakupiony abonament (imię, nazwisko, adres e-mail), podać datę zakupu oraz wyjaśnić powstały problem.
4.3 Wniosek z reklamacją lub odstąpieniem zostanie rozpatrzony w ciągu 10 dni od daty otrzymania wniosku.

Polityka prywatności

5.1 Zasady dotyczące polityki prywatności znajdują się w zakładce "Polityka prywatności" (https://krytyka-architektury.info/polityka-prywatnosci/)

error: Content is protected !!